Centrum Kultury w ŚmigluJust Cover ItCentrum Kultury w ŚmigluJust Cover ItUrząd Marszałkowski Województwa WielkopolskiegoZarząd Powiatu KościańskiegoGmina Śmigiel


Zapisy wystartowały
Dodano: 04 Mar 2019

Z dniem dzisiejszym rozpoczęliśmy zapisy na X Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dzieci i Młodzieży "Muzol" 2019. Na zgłoszenia czekamy do 11 maja 2019 r. Lista osób zakwalifikowanych do przesłuchań konkursowych, opublikowana zostanie do dnia 3 czerwca 2019 r. Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w górnym menu po prawej stronie. Czekamy na zgłoszenia i do zobaczenia na festiwalu! :)


Festiwal 22 czerwca, zgłoszenia od 4 marca
Dodano: 01 Mar 2019

Na jubileuszową, 10 edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dzieci i Młodzieży "Muzol" 2019 zapraszamy w sobotę 22 czerwca! Zgłoszenia będziemy przyjmowali od 4 marca do 11 maja.


X edycja już wkrótce!
Dodano: 18 Feb 2019

Szanowni Państwo! Już wkrótce ogłosimy datę tegorocznej edycji naszego festiwalu. Obserwujcie nas tutaj i na Facebooku!


Laureaci IX edycji festiwalu
Dodano: 16 Jun 2018

Komisja oceniająca w składzie:
- Aleksander Maliszewski – przewodniczący
- Halina Benedyk – członek
- Marzena Osiewicz - członek

postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

GRAND PRIX
Roxana Tutaj (Śrem)

Kategoria 9-12 lat:

1. Martyna Maciąg (Złocieniec)
2. Amelia Kurantowicz (Krzyszkowo)
3. Paula Biskup (Turek)
Wyróżnienia: Jagoda Rataj (Katowice), Alicja Hordyj (Bielawa), Gabrysia Zalewska (Warszawa), Aleksandra Brzuszkiewicz (Piława Górna)

Kategoria 13-15 lat:
1. Gabriela Jeleń (Kraków)
2. Aleksandra Bielewicz (Bielsko-Biała)
3. Klaudia Łacka (Przędzel)
Wyróżnienia: Vanessa Siwy (Twardawa), Aleksandra Gąsiorowska (Poznań), Natalia Kawszyn (Płock), Sara Frankiewicz (Rogoźno), Martyna Ćwik (Koszalin)

Kategoria 16-25 lat:
1. Marta Piotrowska (Wschowa)
2. Paulina Kaźmierczak (Stare Miasto)
3. Paulina Szczepaniak (Śmigiel)
Wyróżnienie: Marta Bykowska (Bolechówko)

Ponadto przyznano nagrody specjalne:

Voucher na darmowe warsztaty Just Cover It otrzymali: Michalina Chmielewska, Nadia Olejnik, Roxana Tutaj
Voucher na darmowy udział w projekcie "Się nagrywa" otrzymali: Gabrysia Zalewska, Julia Gąska
Voucher zniżkowy o wartości 200 zł na warsztaty Just Cover It otrzymali: Aleksandra Gąsiorowska, Amelia Kurantowicz, Julia Rzepka
Voucher zniżkowy o wartości 100 zł na warsztaty Just Cover It otrzymali: Zuzanna Krajewska, Marta Piotrowska, Paulina Szczepaniak

Nagrodę dla najmłodszego uczestnika ufundowaną przez Posła na Sejm RP Wojciecha Ziemniaka otrzymała 9-letnia Maja Gontarczyk z Żar.

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy wszystkim uczestnikom za przepiękny konkurs!


Kolejność przesłuchań
Dodano: 15 Jun 2018

Podczas warsztatów tradycyjnie wylosowaliśmy kolejność przesłuchań, która przedstawia się następująco:

9:30 – kategoria 9 - 12 lat:
1. Jagoda Rataj (Katowice)
2. Alicja Hordyj (Bielawa)
3. Zuzanna Kaczmarek (Leszno)
4. Marcelina Furmaniak (Leszno)
5. Aleksandra Bukowska (Miękowo)
6. Zuzanna Juszczak (Konin)
7. Anna Chwałczyńska (Poznań)
8. Gabrysia Zalewska (Warszawa)
9. Maja Terlecka (Żary)
10. Dobrosława Wielgosz (Kotlin)
11. Olga Nowak (Chodzież)
12. Julia Szafarz (Widziszewo)
13. Amelia Kurantowicz (Krzyszkowo)
14. Julia Siejak (Koszanowo)
15. Lena Domagała (Śmigiel)
16. Julia Dera (Ostrów Wlkp.)
17. Maja Gontarczyk (Żary)
18. Martyna Korzeniewska (Karśnice)
19. Amelia Sobczyk (Turek)
20. Paula Biskup (Turek)
21. Gabriela Tyczyńska (Turek)
22. Zuzanna Krajewska (Zielona Góra)
23. Martyna Maciąg (Złocieniec)
24. Aleksandra Brzuszkiewicz (Piława Górna)

12:00 – kategoria 13 - 15 lat:
1. Justyna Sitarek (Strzegom)
2. Alena Tomaszewska (Lubin)
3. Aleksandra Bielewicz (Bielsko-Biała)
4. Nikodem Konieczny (Zielona Góra)
5. Klaudia Łacka (Przędzel)
6. Vanessa Siwy (Twardawa)
7. Maria Samol (Bronikowo)
8. Hania Sztachańska (Rokietnica)
9. Aleksandra Gąsiorowska (Poznań)
10. Michalina Chmielewska (Konin)
11. Natalia Kawszyn (Płock)
12. Julia Gąska (Poznań)
13. Gabriela Jeleń (Kraków)
14. Weronika Buśko (Czacz)
15. Nadia Olejnik (Śmigiel)
16. Iga Markowska (Bronikowo)
17. Sara Frankiewicz (Poznań)
18. Emiilia Fularz (Zielona Góra)
19. Martyna Bartosewicz (Mętno)
20. Alicja Domagała (Czacz)
21. Daria Adachowska (Poznań)
22. Martyna Ćwik (Koszalin)
23. Michał Słobodzian (Koszalin)

15:00 – kategoria 16 - 25 lat:
1. Marta Piotrowska (Wschowa)
2. Paulina Szczepaniak (Śmigiel)
3. Paulina Kaźmierczak (Stare Miasto)
4. Ewa Przymus (Śmigiel)
5. Emilia Fijałka (Wrocław)
6. Natalia Matecka (Leszno)
7. Ewelina Króliczak (Dobieżyn)
8. Maria Zandecka (Buk)
9. Oliwia Skóra (Rzeszów)
10. Julia Mróz (Sady)
11. Zofia Marcinkowska (Poznań)
12. Roxana Tutaj (Śrem)
13. Anna Poszelużna (Wschowa)
14. Julia Rzepka (Cerekwica)
15. Marta Bykowska (Bolechówko)


Harmonogram festiwalu
Dodano: 13 Jun 2018

Piątek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie:
14:00 - Rejestracja uczestników
15:00 - Warsztaty artystyczne

Sobota - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie:
9:30 – 11:30 - Przesłuchania kategorii 9-12 lat
11:30 – 12:00 - Obrady Jury
12:00 – 14:00 - Przesłuchania kategorii 13-15 lat
14:00 – 15:00 – Obrady Jury + przerwa obiadowa
15:00 – 16:15 – Przesłuchania kategorii 16-25 lat
16:15 – 17:00 – Obrady Jury
17:00 – Koncert Galowy


Informacje organizacyjne dla zakwalifikowanych
Dodano: 05 Jun 2018

W związku z problemami ze skrzynką pocztową, wklejamy treść przesłanego Państwu maila:

1. Zgodnie z regulaminem, do 08.06.2018 r. należy uiścić opłatę akredytacyjną w wysokości 40 zł. Wpłata jest potwierdzeniem udziału w festiwalu i nie podlega zwrotowi. Brak wpłaty jest równoznaczny z rezygnacją z udziału w konkursie i organizator ma prawo powołać wykonawcę z listy rezerwowej. Jeżeli potrzebują Państwo rachunek, proszę o informację zwrotną wraz z niezbędnymi danymi.

Dane do przelewu: Śmigielskie Towarzystwo Kulturalne, ul. Kościuszki 20, 64-030 Śmigiel, nr konta: 29 8667 0003 0009 8212 2000 0020. W tytule przelewu proszę wpisać „Imię nazwisko – wpłata akredytacyjna”.

2. Ze względu na remont Centrum Kultury w Śmiglu, wydarzenie wyjątkowo odbędzie się w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nietążkowie (ul. Dudycza 4). Szczegóły dojazdu zostaną opublikowane na naszej stronie.

3. Przesłuchania rozpoczną się o godzinie 9:30, a koncert laureatów o godzinie 17:00. Szczegółowy harmonogram przesłuchań jeszcze w tym tygodniu zostanie opublikowany na stronie internetowej.

4. Jeżeli zmianie uległy informacje zadeklarowane na karcie zgłoszeniowej dot. udziału w warsztatach, noclegów lub dodatkowych posiłków, proszę o zwrotnego maila.

5. Jak co roku, uprzejmie proszę również o przesłanie krótkiej informacji o uczestnikach, którą konferansjer będzie mógł odczytać podczas przesłuchań konkursowych i koncertu laureatów.

6. Informuję, że podczas rejestracji uczestników w biurze festiwalu sprawdzany będzie dokument tożsamości uczestników. Proszę wobec tego pamiętać, by na przesłuchania konkursowe zabrać legitymację szkolną lub dowód osobisty.

7. Jeżeli ktoś z Państwa już dziś wie, że nie będzie mógł uczestniczyć w przesłuchaniach konkursowych, proszę o jak najszybszą informację zwrotną.

Mail do kontaktu: festiwal@muzol.smigiel.pl


<< Previous 1 2 3 4 5 6 Next >>

Powered by CuteNews